Hakkımızda

1993 yılında kurulan ECE GRUP, “HİZMETTE DEVAMLILIĞIN ŞARTI, MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ İLE DOĞRU ORANTILIDIR. ” İlkesiye yola çıkarak uzun yıllardır hizmet sektöründe edinmiş olduğu deneyimleri, ürün, servis ve kalitesiyle ayrıcalıklı bir hizmet sunmaktadır.

Mali ve kurumsal yapısı ile bünyesinde altı şirketi bulunduran grubumuz TSE hizmet yeterliliği ve BVQI ISO 9002 kalite standart belgesi, özel güvenlik faaliyet izin belgesi, Rusya gost sertifikası ile hizmet üretmeye devam etmektedir. Kaliteli Girdi anlayışıyla hareket eden ECE GRUP, ana prensiplerinin yanı sıra müşterilerinin de direktif ve istekleri doğrultusunda Güvenlik ve Temizlik Hizmeti vererek bu görevini: seçilmiş, eğitimli, özel kıyafet ve techisatlı personeli ile üstün hizmet bilinci içerisinde, seçkin kuruluşlarda hizmetini1993 yılından bu güne kadar hatasız ve aksaksız olarak yerine getirmenin haklı gururunu taşımaktadır.

Alışveriş merkezleri, Ticaret Merkezleri, Fabrikalar, Sanayi Siteleri, Hoteller, Toplu Yaşam Alanları, Siteler, Özel Okullar, Hastaneler, Marketler vb. Temizlik ve Güvenlik Hizmetinin ihtiyaç olduğu ve tüketilebileceği ; yurt içinde ve dışında (İstanbul, İzmit, İzmir, Bodrum, Bursa, Alanya, Antalya, Ankara, Gaziantep, Denizli, Çorum, Kayseri, Balıkesir, ALMANYA, İTALYA ve RUSYA) şubeleri ile tüm alanlarda Profesyonel Temizlik ve Güvenlik Hizmeti verebilmektedir. Arzu edililirse diğer diğer gurup şirketlerimizlede Temizlik, Teknik, İletişim ve Bakım, Peyzaj, İlaçlama, Halkla İlişkiler, Elektronik Güvenlik Sistemleri, Akıllı Bina v.b. hizmetleri de ekleyebilmekte, dostlarımızın ihtiyaç duyacağı İŞLETME projeleri ile ilgilenmektedir. Hizmet Grubu olarak politikamız; üstlendiğimiz tüm görevleri yüksek sorumluluk bilinci ve disiplini içerisinde en iyi ve en uygun şartlarda gerçekleştirmektedir.

ECE GRUP olarak ilerlediğimiz bu yolda, bize göstermiş olduğunuz ilgi ve alakadan ötürü teşekkür eder, birlikte çalışabilmek ümidiyle…

MİSYONUMUZ : Her Zaman Her Yerde Sizin İçin En İyi Çözüm Ve Hizmeti Sunan, Kaliyeli, Güvenilir ve Çevre Dostu Bir Şirket Olmak

VİZYONUMUZ : Müşterilerimizin Koşulsuz Memnuniyeti Temizlik ve Güvenlik Hizmetlerinde Uluslararası Tanınan ve Tercih Edilen Bir Kuruluş Olmak. Profesyonel Temizlik Makineleri Alanında Lider Bir Firma Olmak, Çevre Dostu Ürünlerle En İyi Hizmet Ve Kaliteyi Sunmak.

HİZMET VERDİĞİMİZ ALANLAR: Alış Veriş Merkezleri, Ticaret Merkezleri, Oteller, Okullar, Plaza Ve Holdingler, Villa Ve Siteler, Bankalar, Fabrikalar, Hastane Ve Klinikler

NE SUNUYORUZ ? İş gücü verimliliğinin artması, Hizmetin kontrollü gerçekleşmesi, Kalitenin en üst seviyeye taşınabilmesi, Maliyetin en alt seviyelerde tutulması, Temizlik ve güvenliğin daha uzman kişilerce yerine getirilmesi, Daha kaliteli hizmet sağlanması, İşletmenin kendi esas işlerine daha fazla yoğunlaşması (örneğin hastane ve okulların esas işleri temizlik yada güvenlik değildir) Personel verimliliğinin artması gibi bir çok konuda kazanç sağlamanız.